BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mėnesio archyvas 2009 Liepa ↓

BitDefender aptiko naują pavojingą programą, kuri siejama su „Hario Poterio ir netikrojo princo“ filmu

Tyrėjai iš BitDefender ® aptiko naują bangą nepageidaujamo pobūdžio (SPAM) išpuolių, sutelktų apie naujausią Hario Poterio filmą „Haris Poteris ir Netikras Princas”. Naujoji kenkėjiška programa parsiunčia Rogue kirminą ir pavagia kreditinės kortelės informaciją iš vartotojų kompiuterių, kurie bando žiūrėti naujausią filmą nemokamai internete.

Vartotojai, kurie paspaudžia ant nuorodos, nukreipiami į laisvai transliuojamą filmą ir yra dar kartą nukreipiami į užkrėstą tinklalapį. Naršyklės langas tada sumažinamas, ir įspėjimo žinutė praneša vartotojui apie keletą infekcijų jo kompiuteryje bei apie laisvą, nemokamą „Personal Antivirus” programinės įrangos sprendimą grėsmei pašalinti. Paspaudęs mygtuką OK arba Cancel, vartotojas paleidžia filmo klastotę, kuris matomas atkurtame naršyklės lange. Filmas imituoja nuskaitymo procesą, jog aptinka kenkėjišką programą vartotojo sistemoje. Baigus, vartotojui patariama atsisiųsti ir įdiegti Rogue kirminą, kad pašalinti daugiau nei 500 įvairių tipų kenksmingos programinės įrangos rinkmenų.

Paspaudęs mygtuką OK arba Cancel, vartotojas aktyvuoja suklastotą Windows ® Alert pranešimą, kuri yra įprastas vaizdas, įrodantis, jog sistema užkrėsta kenkėjiška programa.

Kai tik užvesite pelę bet kurioje esamo lango vietoje, kenkėjiška programa pradės siuntimosi procesą,

Siuntimui artėjant į pabaigą ir parsiuntus visus „Personal Antivirus” komponentus, ji taip pat prisijungia prie Microsoft ® Windows ® Update puslapio, o mygtukas “Dėkojame” imituoja, kad programinė įranga yra iš patikimų šaltinių ir ji yra teisėta.

„Personal Antivirus” keičia registro parametrus, prašo vartotoją įsigyti / pratęsti licenciją ir parsisiųsti papildomų kenkėjiškų programų, atsakingų už padirbtus perspėjimus, kuriuos ji rodo. Likusi nepastebėta, ji nutraukia „Windows Defender” procesus bei veikimą.

„Interneto vartotojai turėtų būti atsargūs su svetainėmis, siūlančiomis nemokamai peržiūrėti naujausią Hario Poterio filmą”, - sakė Martynas Butkevičius, UAB „Antea” produkto vadovas Baltijos šalyse. „Vienintelis būdas vartotojams išvengti ir apsisaugoti nuo šių atakų yra įdiegtas patikimas saugumo sprendimas Jūsų sistemoje.”

Rodyk draugams

The Defender - oficialus pristatymas

Rodyk draugams

UAB “Antea” ir BitDefender pristato vasaros akciją partneriams

Platink BitDefender produktus ir laimėk naują Fuji kalnų dviratį!

BitDefender ®, pasaulyje pripažintas novatoriškų kovos su kenkėjiškomis programomis saugumo sprendimų gamintojas ir UAB “Antea”, oficiali BitDefender atstovė Baltijos šalyse, skelbia naują vasaros akciją savo partneriams, kurios pagrindinis prizas - naujas kalnų dviratis “Fuji”, kurio vertė siekia beveik 1000 Lt! Daugiau informacijos apie vasaros akcijos pagrindinį prizą - naują, kokybišką ir patikimą kalnų dviratį “Fuji”.

Kiti akcijos prizai:

# 2 x BitDefender Total Security 2009 licencijos 1 metams 1 vartotojui
# 3 x BitDefender Internet Security 2009 licencijos 1 metams 1 vartotojui
# 5 x BitDefender Antivirus 2009 licencijos 1 metams 1 vartotojui

BitDefender vasaros akcijos taisyklės:

  • Akcijoje dalyvauja visas BitDefender saugumo sprendimų paketas.
  • Kiekvienas BitDefender pirkimas - puiki galimybė laimėti šį šaunų dviratį. Kiekvieni Jūsų išleisti 50 Lt BitDefender sprendimams - jau vienas šansas ir Jūsų bilietas į sėkmę. Akcijos bilietų kiekis neribojamas.
  • Akcijos laikas: 2009 birželio mėn. 25 - rugpjūčio mėn. 01 imtinai
  • Akcijos pabaigoje ištrauksime laiminguosius bilietus ir paskelbsime laimėtojus
  • Akcijoje negalioja konkursiniams pirkimams


Užsisakyk BitDefender produktų ne mažiau kaip už 3000 Lt vienoje sąskaitoje ir iškart pasiimk šį puikų Fuji dviratį! Dviračių kiekis ribotas!

Rodyk draugams