BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mėnesio archyvas 2008 Rugsėjis ↓

BitDefender lyderiai!

BitDefender lyderiai ir žmonės, kuriantis saugesnę ateitį:


Florin TalpesFlorin Talpes: BitDefender SRL valdybos pirmininkas ir kompanijos direktorius, vienos iš pramonės greičiausių ir efektyviausių tarptautiniu mastu patvirtintos saugumo programinės įrangos linijų įkūrėjas ir vadovas. 1990 kartu su žmona Mariuca, jis sukūrė SOFTWIN - didžiausią Rumunijos programinės įrangos ir paslaugų įmonę. Įsteigtas 2001 BitDefender yra dabar kompanija su savo sprendimais, paskirstytais globalinio tinklo prie vertės pridėto dalijimo ir perpardavinėtojo partnerių daugiau kaip 100 šalių visame pasaulyje. Būdamas vienas iš Rumunijos programinės įrangos pramonės pionierių. Florin Talpes buvo taip pat įkūrėjas ir ankstesnis prezidentas Nacionalinės asociacijos Programinės įrangos Paslaugų pramonės (JUODOJI GEGUTĖ) Rumunijoje. Kaip prezidentas, jis privertė komandą išvystyti Nacionalinę Strategiją programinės įrangos paslaugoms Rumunijoje. Florin Talpes yra Matematikos Universiteto absolventas.


Bogdan Irina


Bogdan Irina: Kaip Verslo plėtros Vadovas, Bogdan Irina valdo komercines komandas Rumunijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Valstijose Kompanijai, taip pat verslo plėtros, derybų ir partnerystės kolektyvų daugiau kaip dvidešimt penkiose šalyse. Jis yra atsakingas už išsivystymą globalinio verslo, pardavimo bei komercinių strategijų. Jis taip pat lengvina projektinę vadybą ir techninėse, ir komercinėse dalyse.


 


 


Cristina Ungureanu


Cristina Ungureanu: Finansų ir apskaitos vadovė.  Christina Ungureanu prižiūri BitDefender finansų valdymą, pagrįstą įmonės strategija, vystydama biudžeto ir kontrolinio patikrinimo politiką, sistemas ir procedūras. Ji aprūpina konsultacinį palaikymą BitDefender C-lygmens darbuotojams per finansinį ir informacijos vadybos analizės, pranešimais ir rekomendacijomis. 


 


 


 


Beau Roberts


Dabita Roberts: Rinkodaros vadovas. Jis yra programinė įrangos ir interneto saugumo pramonės veteranas su 20 metų patirtimi produkto vadyboje ir rinkodaros vaidmenyse kompanijoms tokioms kaip Cheyenne programinė įranga, McAfee, ir Trend Micro.


 


 


 


Ginger Yerovsek


Ginger Yerovsek: Komercijos vadovė. Ji yra atsakinga už darbą su BitDefender vykdomąja komanda, kad sukurtų globalinį prekės ženklą, prie aprūpindama strateginę kryptį visus 3 komercinius kanalus - mažmenos, didmenos ir platintojų kanaluose EMEA, Amerikose ir Azijoje. Ginger Yerovsek dirba su regioninėmis komercinėmis komandomis visame pasaulyje, kad sukurtų vieningas komercines strategijas visose srityse. Anksčiau, ji buvo pardavimų ir rinkodaros vadovė, NA, BitDefender, kur ji padėjo kurti kompanijos prekės ženklą JAV, Kanadoje ir Meksikoje.


 


 


Bogdan Dumitru


Bogdan Dumitru: Techninio skyriaus vadovas Bogdan Dumitru vadovauja daugiau kaip 160 žmonių komandai, vystydamas pagrindinius saugumo sprendimus, kurie ne tiktai orientuoti į šiandienius saugumo grasinimus, bet taip pat ir gali ginti prieš nulinės dienos atakas. Traukiamas aistros kompiuterių saugumui, jis prisijungė prie BitDefender prieš daugiau kaip 10 metų. Jis anksčiau sukūrė savo savą antiviruso sprendimą, pavadintą Sherlock Holmes AV. Ponas Dumitru yra Bukarešto Matematikos universiteto absolventas.


 


 


Viorel CanjaViorel Canja: Vadovas Antimalware Lab. Viorel Canja veda viršuje komandą, sudarytą iš labiausiai patyrusių virusų tyrėjų pasaulyje, ir valdo mašininį išsivystymą ir viruso tyrinėjimo metodus BitDefender. Jis yra asmeniškai atsakingas už augimą Antimalware Lab nuo penkių iki daugiau kaip 40 žmonių po šešerių metų. Grupės gamybos ir vaistų laikas į naujus grasinimus yra tarp geriausių rinkoje. Anksčiau Viorel Canja buvo BitDefender virusų tyrėjas.


 


 


Vince Hwang


Vince Hwang: Produkto vadovas. Vince Hwang prižiūri visą produktų liniją ir technologijos plėtros strategiją. Jis sukūrė daugiau kaip dešimtmetį strategijų, ir produkto vadybos patirčių, kurios apima daugialypes technologijos sritis. Anksčiau, Vince Hwang turėjo lemiamus vaidmenis produkto strategijų kompanijose, tarp kurių Trend Micro ir Symantec.

Rodyk draugams

Summary Comparative Table

Rodyk draugams

Falsifikuotos antivirusinės programinės įrangos plitimas

US-CERT informuoja apie sufalsifikuotų antivirusinių programų plitimo padidėjimą. Šios antivirusinės programos yra kenkėjiškas kodas. Dažniausiai kenkėjiškas kodas platinimas nepageidautinais elektroniniais laiškais, trumposiomis internetinėmis žinutėmis, privačiomis žinutėmis socialiniuose tinkluose siūlant aplankyti sukompromituotą svetainę, tai pat užsikrečiant kitomis kenkėjiškomis programomis, ar naršant kompromituotose svetainėse.Užsikrėtus, kenkėjiška programa perspėja naudotoją, kad jo sistema yra “pažeista”, ir siūlo nusipirkti antivirusinę programą iš jų. Jei naudotojas patiki ir perka kompromituota programinę įrangą, piktavaliui patenka naudotojo asmeniniai bei kreditinės kortelės duomenys, kurios vėliau gali panaudoti įvairiose suktybėse ar apgaulingai veiklai.US-CERT rekomenduoja atlikti žemiau pateiktus nurodymus, kad išvengtų apgaulės:


·         Įdiegti legalią antivirusinę sistemą iš patikimo gamintojo, ar jau esamą antivirusinę sistemą atnaujinti;


·         Neaktyvuoti internetines nuorodas gautus iš nežinomų adresų el. laiškų, trumpųjų internetinių žinučių ;


·         Atsargiai naršykite nepatikimose internetinėse svetainėse;


·         Neįdiekite nepatikimos programinės įrangos.


Šaltinis

US-CERT

Rodyk draugams

TOP 10 elektronininės grėsmės

BitDefender Lab paskelbtas rugpjūčio mėnesio pavojingiausių elektroninių grėsmių TOP 10:


 


Pos Name %


1 Trojan.Clicker.CM 7.38


2 Trojan.Downloader.Wimad.A 5.35


3 Trojan.Downloader.WMA.Wimad.N 3.89


4 Trojan.Downloader.WMA.Wimad.S 2.87


5 Trojan.Qhost.AKR 2.58


6 Exploit.SWF.Gen 2.56


7 Trojan.Swizzor.1 2.51


8 Exploit.SinaDLoader.A 2.38


9 Trojan.Autorun.TE 2.06


10 Trojan.FakeAlert.Gen.1 1.88


 OTHERS 66.55

Rodyk draugams

Make the Switch


Štai kodėl vis daugiau ir daugiau žmonių yra pasiruošę pokyčiams ir renkasi BitDefender saugumo sprendimus…


“Aš mėgstu BitDefender todėl, kad tai neįkyrus antivirusas ir atlieka savo darbą labai gerai. Aš naudojau McAfee, ir visada trugdydavo mano darbui bei žaidimu su erzinančiais pop-up'ais  ir neplanuotomis peržiūromis. BitDefender  lengva ir intuityvus panaudoti.”, - sako Dale Wilson - De Moinas, Ajova“Aš turėjau bėdų, bandydama nustatyti tikslią virusų ir šnipinėjimo programų vietą  mano kompiuteryje bei bandydama juos pašalinti, nes pastarieji lėtino mano kompiuterio darbą.  Aš pabandžiau kelias kitas programinės įrangos programas, apimdama Norton ir McAfee, bet nesėkmingai. BitDefender nedelsiant surado ir ištaisė problemas su mano sistema. Aš tapau laiminga BitDefender kliente nuo to laiko, - sako Cheryl Moore“Aš esu laimingas po dvejų metų, naudojimosi BitDefender, nes jis nelėtina mano asmeninio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio, ir didžiausias privalumas, kurį radau būtent BitDefender programinėje įrangoje yra atnaujinimai.  Su BitDefender, aš pasiekiau daugiau, ir išleidau mažiau dolerių.”, -  sako Vladimir QuinteroNeleiskite savo programinei įrangai lėtinti Jūsų kompiuterio darbo…


Rodyk draugams

BitDefender Client Security veikimo principai

Jūsų dėmesiui BitDefender saugumo įrankis verslo klientams - BitDefender Client Security.


BitDefender Client Security veikimo principai, technologijos bei architektūra:


 

Rodyk draugams

Pavojingų programų istorija

Pavojingų programų bei virusų raidos evoliucija kiek žemiau:

Rodyk draugams