BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mėnesio archyvas 2008 Rugpjūtis ↓

BitDefender 2009 palyginimo su konkurentais testų rezultatai

Grafikas apačioje pateikia procentinį dydį grasinimų, aptiktų išimtinai pagrįstų jų elgesiu.Šis grafikas rodo rezultatus, kopijuodamas rinkmenas nuo vieno padalijimo kitam. BitDefender laikai yra tarp geriausiųjų.Šis grafikas parodo pagal pareikalavimą peržiūrėjimo laikų 5 nuoseklioms peržiūroms per sekundes. BitDefender peržiūros laikai yra 10 kartų greitesni po pirmos peržiūros.


Rodyk draugams

Virusai ir kompiuteriniai žaidimai duoda tą užkeikimų katastrofą

Taip pat kaip biologiniai virusai negali egzistuoti, daugintis ir pasklisti nesant gyvūno šeimininkui, kompiuterių virusai yra artimai ir surišti elektroninėmis skaičiavimo sistemomis.


Istorikai vis dar diskutuoja tikrąją gimimo datą pirmo kompiuterių viruso, ir daugelis jų drįstų teigti, jog pirmas pavojingų programų apraiškos buvo 1970 m. viduryje. Trys kompiuterių modeliai buvo tikrai užkrėsti pavojingų programų 70-ųjų viduryje: Univax 1108 ir IBM 360/370.


Priešistorė: nuo nekaltų išdaigų iki plačiai paplitusių infekcijų


Pirmi kompiuterių virusai gimė akademijoje, ir buvo sukurti visiškai skirtingiems tikslams negu užkrėsti sistemą tarp kompiuterių vartotojų. Pavyzdžiui, 50-ųjų pabaigoje, Britanijos matematikas Lionel Penrose atspausdino atskaitą, pavadintą, “Save kuriančios Mašinos”, tai yra paprasto modelio, galinčio save kopijuoti, keisti ir užpulti kompiuterines sistemas. Praktinė projekto dalis buvo atiduota Frederick G. Stahl dirbti ant IBM 650 sistemos. Tuo momentu, mokslininkai ir tyrėjai buvo jau susipažinę su dirbtiniu intelektu ir robotų technikos amžiaus pradžia.


Po kelių metų, trys tyrėjai Bell Telephone Labaratorijoje (Victor A. Vyssotsky, Robert Morris Sr., ir M Douglas McIlroy), pradėjo ekspermentuoti su programiniu žaidimu, pavadintu Darwin (1961 m. rugpjūtis). Darwin susidėjo iš programos, pavadintos “trečiuoju arbitru”, bėgančiu pažymėtame kompiuterio atminties skyriuje (atminties vieta vadino “arena”).


Kiekvienas iš žaidėjų turėjo parašyti smulkių programų IBM 7090 kompiuterinę kalbą, ir galėjo pavadinti specifines funkcijas aprūpintomis “trečiojo arbitro“. Svarbiausias tikslas ištyrė atminties vietas, užpildyti esančią prieš programą, bėgančią toje vietoje, paskui užpildyti neužimtą savęs pačios kopijų erdvę. Žaidimas pasibaigtų ar po specifinio laiko, ar kai liktų tiktai vienas žaidėjas, kuris paliekama “gyvas”.


Morris galų gale išvystė labai specializuotą paraišką, sukurtą tiktai 44 instrukcijų dėka. Jo programinė įranga galėjo nustatyti pradžios vietą priešo programos, ir paskui ištirti einančias po atminties vietas, kol nesuranda programos galo. Programinės įrangos dalis “atsimintų” tikslų ilgį priešininko programos ir panaudotų tai dėl einančių po paieškų.


Žaidimas savarankiškai buvo tiktai nekenksmingas laiko praleidimas, bet tai taip pat gali būti įvertinama kaip savęs pačios besidauginančios programinės įrangos pradžia ir būti panaudojama visiškai skirtinguose būduose.


Dvilypumas: Antiviruso Virusas


1970-ųjų pradžioje, pirma kirmino programa pasirodė natūralioje aplinkoje, Amerikos karinio kompiuterių tinklo ARPANET (Amerikos karinis kompiuterių tinklas, ARPANET buvo šiuolaikinio interneto pirmtakas). Pavadintas Vijokliu, šis archajiškas kirminas buvo parašytas, kad dirbtų su Tenex sistema, nepaprastai populiaria sistema tuo laiku. Kirminas pasklistų, nepriklausomai gaudamas prieigą prie tinklo (per modemą), ir paskui užkrėsdamas toli esančias sistemas. Pagal kai kuriuos istorikus, Vijoklio kirminas buvo išvystytas ARPANET, ir Bob Thomas (vienas iš tinklo išradėjų) bandė domėtis šia programinės įrangos dalimi, kadangi jis nepaprastai domėjosi jos gebėjimu ant įvairiausių sistemų prasiskverbti ir sukurti savąją kopiją. Vijoklis galbūt buvo erzinantis, bet jis neturėjo jokios piktos naudingosios apkrovos, kaip dauguma šiuolaikinių kirminų tą daro. Užkrėstos sistemos tiktai rodytų žinutę: 'Aš ESU VIJOKLIS: SUGAUKITE MANE, JEI JŪS GALITE.' Tačiau, šis mažas bandymas plito taip greitai, kad netrukus nuo to laiko, visas TENEX tinklas turėjo kirmino kopijas. Norėdamas išvalyti tinklą nuo Vijoklio atakos, anoniminis programuotojas parašė Giltinei kompiuterių virusą, kuris sieks ir pašalins Vijoklio kopijas, įdiegtas mašinose. Kaip ir jos pirmtakas, Giltinė taip pat sugebėjo nepriklausomai keliauti per tinklą.


Giltinės virusas žymi svarbią vietą pavojingų programų istorijoje. Tai nėra pirmasis virusas, kada nors pastebėtas natūralioje aplinkoje, bet tuo pačiu metu, dėl jos medžioklės, tai gali taip pat būti įvertinama kaip pirmasis antiviruso produktas.


Aštuntasis dešimtmetis: kompiuterių žaidimai duoda tą užkeikimų katastrofą


1974 pradžioje, naujas kompiuterių virusas pasirodė. Pavadintas Triušiu, tai buvo vis dar daugiau programuotojų pokštai negu efektyvi saugumo grėsmė. Virusas jokios grėsmės nekėlia, tiktai dauginasi ir sklinda pagreitintu tempu. Iš tikrųjų, tai buvo pavadinta vardu garbei greičio, kuriuo apkrautas kompiuteris su daugialypėmis savęs  kopijomis. Skirtingai nuo jo pirmtakų, virusas sunkiai paveikė užkrėsto kompiuterio darbą ir galų gale sunaikina jį. Šiuo metu nežinoma, ar virusas buvo suprojektuotas, kad sąmoningai sužlugdytų veiklą ar buvo tik bandymas, kuris tapo nekontroliuojamas.


Kitas nekaltas žaidimas, pavadintas, Pasklisdamas Gyvūne, pasirodė po metų ir davė Univac 1100/42 vartotojai sunkus metas. Kai kurie istorikai vis dar ginčijasi, ar Sklindantis gyvūnas buvo dar kitas kompiuterių virusas, ar tai pažymėjo naujos pavojingų programų kartos gimimą pradžią: Trojos arkliai. Ši “nekalta” programinės įrangos dalis buvo parašyta 1974 m. balandį John Walker, ir buvo vėliau atnaujinta su tam tikrais papildomais funkcionalumais. Nors programinė įranga savarankiškai užėmė tiktai mažą disko talpą, visos jos kopijos užkišo kompiuterį, tokiu būdu paveikdamos jo darbą.  


Nauja versija žaidimo, pavadinto MEDŽIOTOJU, peržiūrėjo aplankus vyresnėms versijoms Gyvūno ir pašalino juos visus. Tačiau, programa buvo sustabdyta nuo plitimo, kai nauja versija Exec operacinės sistemos buvo išleista.


 

Rodyk draugams

BitDefender 2008 video

Ką gi, pasirodo youtube.com niekada neturės pabaigos. Šiandien pavyko surasti dar vieną promo video BitDefender 2008 produktams pristatyti.Rodyk draugams

Elektroninių grėsmių Olimpinės žaidynės

Ką gi, visų liūdesiui ar džiaugsmui, baigėsi dar vienos Olimpinės žaidynės. Tai neabejotinai svarbiausias sportinis 2008 metų įvykis, su daugiau kaip 10 000 sportininkų, išgyvenančių daugiau nei 300 įvykių, transliuotas gyvai visame pasaulyje. 29-osios Olimpinės Žaidynės, vykusios Pekine taip pat aprašė elektroninių grasinimų lenktyniavimo fakelą. Spam Estafetė ir Trojos Bėgimas su kliūtimis?


Kaip ir numanė saugumo analitikai visame pasaulyje, kinų Olimpinės žaidynės davė pradžią nepageidaujamo turinio elektroninių laiškų lenktynėms. Jau senokai nustatyta, kad prasidėjus didelio masto įvykiams, tai visgi įvyksta. Olimpinių žaidynių SPAMAS turi ”tradicinę” struktūrą, apibrėždamas karščiausias temas ar tos akimirkos garsenybes. Ar SPAMAS susitelkia ties Amerikos plaukiko Michael Phelps “aukso karštlige” ar švedės lankininkės Saros Boberg nuogais paveikslais. Žinutės siuntinėjamos paprastu šablonu: linija ar paragrafas, kuris turi užkabinti skaitytoją, kartais papildomas atvaizdas, kad sugundytų dar daugiau, ir nuoroda “šaltiniui” ar “detalizuotai” istorijai.
Taigi, Olimpinių žainyniu elektroninių grėsmių medaliais pasipuošė:


Auksas - nepageidaujamo pobūdžio elektroniniams laiškams!


Sidabras - suktybėms ir klaidingai informacijai


Bronza - nesaugiai Interneto linijai Daugiau informacijos internete adresu http://www.malwarecity.com/blog/beijing-e-threats-olympics-gold-for-spam-silver-for-scams-and-bronze-for-insecure-internet-connections-173.html

Rodyk draugams

BitDefender komanda!

Jūsų visų dėmesiui pristatau ilgai lauktą ir specialią BitDefender komandos fotosesiją Lietuvos vartotojams ir jos rezultatus. Kiek žemiau galite iš arčiau susipažinti su žmonių komanda, kuri kuria Jūsų, mūsų ir kitų saugumą. Be abejo, čia tik maža dalis BitDefender komandos. Vienoje nuotraukoje galima pamatyti ir naująją BitDefender kompanijos būstinę - tikrai įspūdingas daugiaaukštis. Savo simpatijas ir antipatijas prašome siųsti asmeniškai BitDefender kompanijai.


Rodyk draugams

BitDefender 2009 – naujas antvirusinių programų paketas


Pranešimas spaudai:


 


Lietuvos rinkai pristatomas naujausias BitDefender duomenų saugumo sprendimų rinkinys siūlo naują privatumo apsaugą, bateriją taupantį nešiojamojo kompiuterio modulį, greitų pranešimų užšifravimą, silpnųjų vietų skanavimą bei padidintas programinės įrangos panaudojimo galimybes.


BitDefender 2009 produktų linijos paketą sudaro „BitDefender AntiVirus 2009“, „BitDefender Internet Security 2009“ bei „BitDefender Total Security 2009“. BitDefender 2009 saugos nuo programišių atakų, nepageidaujamo pobūdžio elektroninių laiškų, šiukšlių, virusų bei kitų elektroninių grėsmių. BitDefender 2009 produktai ne tik padidina vartotojo privatumo bei duomenų apsaugą, suteikia baterijos gyvavimo trukmę taupančią apsaugą, leidžia geriausiai valdyti Jūsų pačių namų kompiuterio ir interneto tinklą, bet ir taupo bei geriausiai išnaudoja Jūsų kompiuterio resursus. Be viso šito, patobulintas žaidėjų modulis bei integruota apsauga prisijungus.


Viena svarbiausių programinio paketo sudedamųjų dalių – „BitDefender Total Security 2009“. Šis produktas suteikia visišką Jūsų duomenų ir privatumo apsaugą, puikias valdymo galimybes, interneto kontrolę, optimizuoja kompiuterio darbą, skanuoja silpniausias kompiuterio vietas, siūlo duomenų saugyklą bei kitas saugumą užtikrinančias funkcijas.


BitDefender 2009 dirba kartu su Windows Vista, Windows XP. Taip pat palaiko bei papildo programinę įrangą Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail bei Mozilla Thunderbird.Rodyk draugams

BitDefender 2009 startuoja!


 


Gerbiamieji partneriai ir klientai,


 


Su dideliu džiaugsmu norime pranešti, kad SOFTWIN jau išleido BitDefender Antivirus 2009, BitDefender Internet Security 2009 bei BitDefender Total Security versijas. Oficialiai ši produktų linija Lietuvoje prekybos centruose pasirodys tik rudenį, bet nekantriuosius norime nudžiuginti – Jūs galite naudoti BitDefender produktų 2009 versiją jau dabar! Pirkdami 2008 versijos produktus Jūs galite parsisiųsti  iš oficialaus ir atnaujinto BitDefender tinklapio naujausią programos versiją ir aktyvinti ją su Jūsų įsigytų licencijos raktu.


 


Naujausias programų versijas parsisiųskite iš čia:


 


http://www.bitdefender.com/site/Downloads/ 


Apie BitDefender®


BitDefender – tai žymus, pasaulinio lygio apsaugos sprendimų, patenkinančių šiandieninės kompiuterių aplinkos saugos reikalavimus, paslaugų teikėjas. Ši bendrovė siūlo vieną greičiausių ir veiksmingiausių šios srities apsaugos programų linijų, nustatydama naujus grėsmių prevencijos standartus, savalaikį grėsmių suradimą ir jų sukeltų nuostolių sumažinimą. BitDefender pristato produktus ir teikia paslaugas daugiau nei 41 milijonams namų ir įmonių vartotojų daugiau nei 180 šalių. BitDefender turi savo atstovybes JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Ispanijoje ir Rumunijoje. Papildomos informacijos apie BitDefender galima rasti apsilankius adresu: http://www.bitdefender.com

Rodyk draugams

Nauja BitDefender 2009 produktų linija startuoja

Jūsų dėmesiui ilgai laukta,nauja ir ką tik išleista BitDefender duomenų apsaugos produktų linija.

Nauja:

 • Nauja! Šeimos interneto tinklo apsauga (Family Network Protection)
 • Nauja! Nešiojamųjų kompiuterių modulis (Laptop mode)
 • Nauja! Rinkmenų saugykla (File Vault)
 • Nauja! Greiti pranešimų užšifravimai (Instant Messaging Encryption)
 • Nauja! Silpnųjų vietų, pažeidžiamumo skanavimas (Vulnerability Scanning)

Patobulinta:

 • Patobulinta! Integruota apsauga prisijungus (Integrated Online Security)
 • Patobulinta! Žaidėjų modulis (Gamer Mode)
 • Patobulinta! Privatumo apsauga (Privacy Protection)

Trumpai apie kiekvieną iš naujovių:

Family Network Protection - `Galimybė valdyti visą Jūsų šeimos interneto tinklo apsaugą iš vienos lokalizacijos vietos.

Instant Messaging Encryption - Garantuoja, kad niekas negali slapta sekti greito pranešimo judėjimo tarp dviejų asmeninių kompiuterių, kuriuose įdiegta BitDefender programinė įranga.

File Vault - rinkmenų apsauga tai tas pats kaip ir apsaugota vieta Jūsų kompiuteryje Jūsų asmeniniams ir svarbiems duomenims saugoti.

Vulnerability Scanning -  BitDefender gali tikrinti jūsų operacinės sistemos pažeidžiamumo padėtį, pradėti atnaujinimą žinomų pažeidžiamų paraiškų ar įvykdyti kitus korekcinius veiksmus, jei tik reikia.

Laptop Mode - BitDefender aptinka, kai vartotojo nešiojamojo kompiuterio baterija baigia išsikrauti ir automatiškai perjungia į nešiojamojo kompiuterio būdą. Tai toks nustatymų rinkinys, kurio dėka atidedami nereikalingi procesai išsaugoti baterijos gyvavimo trukmei.

Daugiau informacijos apie naujausią BitDefender produktų liniją galite rasti internete adresu www.bitdefender.com

Rodyk draugams

Atnaujintas oficialus BitDefender puslapis

Atnaujintas BitDefender gamintojo puslapis Jūsų dėmesiui: www.bitdefender.com • Dvi duomenų apsaugos ir antivirusinių programų sprendimų kategorijos

 • Ypatingai lengvas produktų pirkimas internetu

 • Pagrindinis dėmesys namų vartotojams

 • Puikios galimybės parsisiųsti, išbandyti ir nusipirkti

 • Visapusiška pagalba ir palaikymas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

 • Puiki lankytojų sąsaja ir aplinka bei specialūs elementai BitDefender reprezentuoti

Rodyk draugams

Liepos mėnesio virusų TOP10 pagal BitDefender

BitDefender’s liepos mėnesio virusų TOP10:


 


1. Trojan.Clicker.CM 6.63%


2. Trojan.Downloader.WMA.Wimad.N  4.49%


3. Trojan.Downloader.Wimad.A 2.91%


4. Trojan.Qhost.AKR  2.57%


5. Exploit.SWF.Gen 2.39%


6. Trojan.Swizzor.1 2.02%


7. Trojan.HTML.Zlob.W  1.92%


8. Trojan.HTML.Zlob.AA 1.73%


9. Trojan.Autorun.TE  1.72%


10. Trojan.FakeAlert.PP 1.65%


      OTHERS 71.97%

Rodyk draugams