BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mėnesio archyvas 2008 Liepa ↓

Angelina Jolie, Britney Spears ir Obama tapo savaitės “Trojan” grėsmėmis

BitDefender tyrėjai tęsia kova su nauja “SPAM” žinučių banga, kurios verčia kompiuterio vartotojus parsisiųsti ir instaliuoti žalingas programas jų kompiuteriuose.Nauja grėsmių kampanija yra orientuota į pramogų pasaulio ir politikos asmenybes kaip Angelina Jolie, Britney Spears ar Barrack Obama. E-mail žinutės kviečia lankytojus peržiūrėti tam tikrus video klipus. Kaip bebūtų, lankydamiesi tokiuose puslapiuose, Jums nukreipiami užkrėsti exe failai.Galimybę peržiūrėti šiuos video klipus suteikia raginimas atsinaujinti FLASH versiją. Jei kompiuterio vartotojas tą padaro - jis užkrečiamas Trojan.Downloader.Tibs.GZM.Nuo šių ir kitų grėsmių Jus saugo AntiMalware funkcija ir be abejo BitDefender sprendimai.

Rodyk draugams

Virusai realiu laiku - pranešimas (paskutinės 30 dienų)

Virusų sąrašai realiu laiku (Real-time) per paskutinias 30 dienų, kuriuos surado BitDefender tyrėjai:  

 


 

Rodyk draugams

BitDefender Total Security 2009 aplinka

BitDefender suteikė ne tik galimybę testuoti būsimą 2009 kartos produktų liniją, bet ir pateikė BitDefender Total Security 2009 vartotojo ir programinės įrangos aplinkos vaizdinį:Produktų liniją testavimui galite rasti internete adresu http://beta.bitdefender.com/

Rodyk draugams

Saugiausios interneto naršyklės

Saugumo tyrėjai iš ETH Zurich, Google, ir IBM interneto apsaugos sistemų atliko tyrimą dėl dar vienos virusų ir grėsmių terpės - interneto naršyklių. Kiek žemiau pateikti vieni iš tyrimo rezultatų - labiausiai apsaugotos interneto naršyklės ir jų vartotojų pasiskirstymas.Atlikę tyrimą, jie teigė, jog daugiau nei 600 milijonų interneto vartotojų nanaudoja naujausių interneto naršyklių. Tyrimo statistika imta iš apsilankymų Google paieškos sistemose ir Google lankytojų elgsenos.

Rodyk draugams

BitDefender apdvanotas aukso medaliu!

Efektyviausią apsaugą suteikiančiu antivirusinių programų gamintojų reitingo TopTenREVIEWS viršunėje ne kas kitas, kaip BitDefender!
Pati reitingą galite rasti internete adresu:


http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/index.html#anchor         


Pagarba BitDefender!

Rodyk draugams

Interaktyvus virusų žemėlapis

Dar vienas Pavojingų programų miesto (Malware city) elementas - interaktyvus virusų žemėlapis. Jame ne tik galite rasti virusų paplitimą Lietuvoje,  bet ir palyginti populiariausius virusus visame pasaulyje (Top 5). Taigi, šią akimirką Lietuva užkrėsta 10,48 %.Šį interaktyvų elementą galite rasti internete adresu www.malwarecity.com.


 

Rodyk draugams

BitDefender ginklai kovai prieš grėsmes

BitDefender ir grėsmių miesto (Malware city) nemokamas ir pilnas online skaitytuvas kovai su virusinėmis programomis ir šnipais. Online Scanner technologija yra lygiai tokia pati kaip ir BitDefender Antivirus 2008 - vienos populiariausių BitDefender antivirusinių produktų. Pats Online Scanner sprendimas yra susietas su nepriklausomomis organizacijomis kaip Virus Bulletin, AV Test or AV Comparatives. Nuoroda į jį kiek žemiau:


Malware City

Rodyk draugams

Daugiausiai elektroninių šiukšlių gaunanti šalis?

Daugiausiai elektroninių šiukšlių turinti ir gaunanti šalis yra Šveicarija. Pasak MessageLab, Šveicarijos vartotojai gauna 10% daugiau šiuklių, nei vidutinis Interneto vartotojas ir 23% daugiau nei vartotojas Jungtinėse Amerikos valstijose.MessageLab teigia, jog 84,8 % elektroninių laiškų Šveicarijoje buvo elektroninės šiukšlės (spam). Ji netgi aplenkė iki šiol geriausią šalį šioje srityje - Hong Kong (82,6 %). Tada seka Prancūzija (82,1 %), Izraelis (80,1 %) ir Austrija (79,6 %).

Rodyk draugams

BitDefender virusų enciklopedija

BitDefender virusų enciklopedija kiek žemiau:Daugiau informacijos apie virusus ir jų enciklopediją galite rasti internete adresu www.bitdefender.com

Rodyk draugams

Angelina Jolie žvaigždė spindi ir grėsmių schemoje

BitDefender tyrėjai identifikavo dar vieną ”spam” žinučių bangą, tik šįkart jį susieta su pačia kino pramonės žvaigžde ir viena gražiausių pasaulio moterų - Angelina Jolie. Žinutėse aprašomi netikri įvykiai, susiję būtent su Angelina Jolie. Tokiu būdu vartotojų kompiuteriai yra užkrėčiami Trojan grėsmėmis (Trojan.Agent.AGGZ). 

Rodyk draugams